strony internetowe • hosting • domeny
STRONY INTERNETOWE • HOSTING • DOMENY
APISOFT logo

Unikalne rozwiązania

Innowacyjne podejście

Wysoka skuteczność

Duże doświadczenie

Nowość!
  • Strona internetowa
  • Hosting
  • Domena
  • Certyfikat SSL

T wszystko za mniej niż 1000 zł ?

To możliwe…

Strony internetowe

Profesjonalny serwis internetowy to efekt pogodzenia wielu czynników, które tworzą pozytywny wizerunek Twojej firmy w internecie. Większość z nich ma ogromny wpływ na pozycję Twoich stron w wyszukiwarkach, przekładając się tym samym na ilość odwiedzających.

Dlatego aby odnieść sukces musisz mieć pewność, że realizację swoich stron internetowych powierzyłeś sprawdzonej firmie.

Tworząc strony internetowe skupiamy się nie tylko na ich wyglądzie i oprawie graficznej – jak robi to większość usługodawców w branży. Posiadana wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie pozwalają nam kreować coś więcej niż „ładne” i „miłe dla oka” strony internetowe.

Mamy dużą skuteczność podczas promocji stron w wyszukiwarkach. Opracowaliśmy specjalną technikę rozmieszczania treści i słów kluczowych na stronie, która połączona z semantycznym HTML daje wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Od początku działalności rozwijamy i doskonalimy autorski system CMS, który staje się częścią niemal każdego realizowanego projektu. Prosta i intuicyjna obsługa tego systemu ułatwia publikację treści i wspomaga proces pozycjonowania.

Wraz z klientem opracowujemy strategię marketingową realizowanego projektu, aby serwis pełnił nie tylko rolę informacyjną, ale stał się również skutecznym narzędziem biznesowym wspomagającym pozyskiwanie nowych klientów.

Jak działamy

Pierwszym krokiem poprzedzającym budowę stron internetowych jest rozmowa z klientem i analiza jego oczekiwań. Jest to niezwykle ważne, ponieważ na tym etapie wraz z klientem podejmujemy kluczowe decyzje:

  • uwzględniamy strategię marketingową
  • analizujemy serwisy konkurencji
  • dobieramy odpowiednie słowa kluczowe
  • ustalamy jaki będzie układ i charakter serwisu oraz jego oprawa graficzna

Krok drugi to wykonanie projektu wstępnego. Tworzymy graficzną prezentację strony głównej (i ew. podstron) przyszłego serwisu w postaci pliku .png. Projekt wstępny jest konsultowany z klientem i nanoszone są ewentualne zmiany. Po zatwierdzeniu projektu wstępnego przechodzimy do kolejnego etapu.

Krok trzeci obejmuje prace przekształcające projekt graficzny na w pełni działający serwis internetowy. Powstaje projekt końcowy, który po akceptacji klienta zostaje opublikowany w sieci.

Cennik

Ze względu na mnogość rozwiązań, ceny stron internetowych są bardzo zróżnicowane. Wycena zatem następuje po wstępnej rozmowie i ustaleniu funkcjonalności. U nas ceny stron internetowych zaczynają się już od kilkuset złotych.

Pamiętaj

Skuteczna promocja stron www to przede wszystkim uzyskiwanie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. To z kolei przekłada się na liczbę odwiedzin.

System CMS pozwoli Ci w łatwy sposób publikować teksty, dodawać i usuwać video i obrazy graficzne oraz będzie bardzo przydatny przy pozycjonowaniu twoich stron internetowych.

Powierzając realizację stron internetowych doświadczonej firmie, masz pewność że twój serwis będzie kolejnym skutecznym narzędziem biznesowym dla Twojej działalności.

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty. Mają charakter informacyjny i są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
APISOFT
Biuro Obsługi Klienta
ul. Wiejska 58a lok.24, 26-600 Radom

tel. +48 48 380 88 88, kom. +48 503 146 490
e-mail: biuro@apisoft.pl
www.apisoft.pl
Copyright © 2019 | POLITYKA PRYWATNOŚCI