•   Sprawdź pocztę   •   Panel hostingowy

Strony internetowe

Profesjonalny serwis internetowy to efekt pogodzenia wielu czynników, które tworzą pozytywny wizerunek Twojej firmy w internecie. Większość z nich ma ogromny wpływ na pozycję Twoich stron w wyszukiwarkach, przekładając się tym samym na ilość odwiedzających.

Dlatego aby odnieść sukces musisz mieć pewność, że realizację swoich stron internetowych powierzyłeś sprawdzonej firmie.

Tworząc strony internetowe skupiamy się nie tylko na ich wyglądzie i oprawie graficznej – jak robi to większość usługodawców w branży. Posiadana wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie pozwalają nam kreować coś więcej niż „ładne” i „miłe dla oka” strony internetowe.

Mamy dużą skuteczność podczas promocji stron w wyszukiwarkach. Opracowaliśmy specjalną technikę rozmieszczania treści i słów kluczowych na stronie, która połączona z semantycznym HTML daje wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Od początku działalności rozwijamy i doskonalimy autorski system CMS, który staje się częścią niemal każdego realizowanego projektu. Prosta i intuicyjna obsługa tego systemu ułatwia publikację treści i wspomaga proces pozycjonowania.

Wraz z klientem opracowujemy strategię marketingową realizowanego projektu, aby serwis pełnił nie tylko rolę informacyjną, ale stał się również skutecznym narzędziem biznesowym wspomagającym pozyskiwanie nowych klientów.

Jak działamy

Pierwszym krokiem poprzedzającym budowę stron internetowych jest rozmowa z klientem i analiza jego oczekiwań. Jest to niezwykle ważne, ponieważ na tym etapie wraz z klientem podejmujemy kluczowe decyzje:

  • uwzględniamy strategię marketingową
  • analizujemy serwisy konkurencji
  • dobieramy odpowiednie słowa kluczowe
  • ustalamy jaki będzie układ i charakter serwisu oraz jego oprawa graficzna

Krok drugi to wykonanie projektu wstępnego. Tworzymy graficzną prezentację strony głównej (i ew. podstron) przyszłego serwisu w postaci pliku .png. Projekt wstępny jest konsultowany z klientem i nanoszone są ewentualne zmiany. Po zatwierdzeniu projektu wstępnego przechodzimy do kolejnego etapu.

Krok trzeci obejmuje prace przekształcające projekt graficzny na w pełni działający serwis internetowy. Powstaje projekt końcowy, który po akceptacji klienta zostaje opublikowany w sieci.

Cennik

Ze względu na mnogość rozwiązań, ceny stron internetowych są bardzo zróżnicowane. Wycena zatem nasptępuje po wstępnej rozmowie i ustaleniu funkcjonalności. U nas ceny stron internetowych zaczynają się już od kilkuset złotych.

Pamiętaj

Skuteczna promocja stron www to przede wszystkim uzyskiwanie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. To z kolei przekłada się na liczbę odwiedzin.

System CMS pozwoli Ci w łatwy sposób publikować teksty, dodawać i usuwać video i obrazy graficzne oraz będzie bardzo przydatny przy pozycjonowaniu twoich stron internetowych.

Powierzając realizację stron internetowych doświadczonej firmie, masz pewność że twój serwis będzie kolejnym skutecznym narzędziem biznesowym dla Twojej działalności.

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty. Mają charakter informacyjny i są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

zobacz

APISOFT Radom - strony internetowe , hosting , domeny

"Pasja i profesjonalizm" - to słowa które najlepiej określają charakter i profil działalności firmy APISOFT. Kierując się nimi podczas codziennej pracy sukcesywnie powyższamy standard świadczonych usług. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów, dając nam ogromną satysfakcję z realizacji powierzonych nam zadań.

Działamy na terenie całej Polski a w szczególności w miastach: Radom , Warszawa , Kielce , Częstochowa.
Polecamy: sukienki sylwestrowe sklep internetowy
APISOFT
Radom , ul. Wiejska 58a
tel.+48 48 380 88 88
+48 48 380 88 89
fax.+48 48 380 88 90
kom.+48 503 146 490
e-mail:
www:www.apisoft.pl
profil Google
strony internetowe radom • sklepy internetowe radom • systemy cms