strony internetowe • hosting • domeny
STRONY INTERNETOWE • HOSTING • DOMENY
APISOFT logo

Unikalne rozwiązania

Innowacyjne podejście

Wysoka skuteczność

Duże doświadczenie

Nowość!
  • Strona internetowa
  • Hosting
  • Domena
  • Certyfikat SSL

To wszystko za mniej niż 1000 zł ?

To możliwe…

Sprawdź

O firmie

„Pasja i profesjonalizm” – to słowa które najlepiej określają charakter i profil działalności firmy APISOFT. Kierując się nimi podczas codziennej pracy sukcesywnie podwyższamy standard świadczonych usług. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów, dając nam ogromną satysfakcję z realizacji powierzonych nam zadań.

Od początku działalności zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości rozwiązań w branży internetowej. Tworzymy również rozwiązania dedykowane i podejmujemy się najbardziej nieszablonowych projektów. Głównymi odbiorcami są małe i średnie firmy oraz osoby indywidualne.

 

Nasz najnowszy projekt to usługa SPRAWNY START.

„Sprawny Start” to nowatorska i kompleksowa usługa wdrażania stron internetowych. Opracowana  w 2018 roku, jako owoc ponad 15-to letniego doświadczenia w branży Internet. Usługa bazuje na sprawdzonych i popularnych mechanizmach powszechnie stosowanych w obszarze WWW (m.in. WordPress), wspartych autorskimi rozwiązaniami APISOFT oraz dedykowanymi pakietami hostingowymi. „Sprawny Start” poza bogatą funkcjonalnością, implementuje najnowsze technologie i uwzględnia wytyczne z zakresu optymalizacji SEO, bezpieczeństwa oraz wydajności. Jest również szybka w implementacji i bardzo przystępna cenowo.

Strony są uruchamiane w oparciu o wcześniej przygotowany szablon który zamawiający może wcześniej dokładnie obejrzeć i przetestować. Zaangażowanie klienta w proces tworzenia witryny internetowej zostało ograniczone do minimum i sprowadza się do wprowadzenia/modyfikacji treści, a w ramach konsultacji technicznych które są częścią usługi może on również liczyć na telefoniczne wsparcie konsultanta.

Zapraszamy do współpracy

Strony internetowe, hosting, domeny.
Jesteśmy firmą z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku IT. Dzięki temu że mamy ogromne doświadczenie, uważnie słuchamy naszych klientów oraz nieustannie rozwijamy się technologicznie, możemy zaoferować cały pakiet usług: strony internetowe, sklepy www, hosting, domeny, pozycjonowanie.
APISOFT
Biuro Obsługi Klienta
ul. Wiejska 58a lok.24, 26-600 Radom

tel. +48 48 380 88 88, kom. +48 503 146 490
e-mail: biuro@apisoft.pl
www.apisoft.pl
Copyright © 2024 | POLITYKA PRYWATNOŚCI