strony internetowe • hosting • domeny
STRONY INTERNETOWE • HOSTING • DOMENY
APISOFT logo

Unikalne rozwiązania

Innowacyjne podejście

Wysoka skuteczność

Duże doświadczenie

Nowość!
  • Strona internetowa
  • Hosting
  • Domena
  • Certyfikat SSL

To wszystko za mniej niż 1000 zł ?

To możliwe…

Sprawdź

Sprawny Start – gotowe strony internetowe

Sprawny Start to wyjątkowo wygodna usługa, która pozwala na natychmiastowe stworzenie i uruchomienie swojej strony internetowej. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą rozpocząć działalność w sieci niemalże od razu. W ramach jednej usługi można zlecić przeprowadzenie wszystkich czynności, jakie są niezbędne do stworzenia firmowej witryny. Klient może zdecydować się na określony szablon strony. Kolejny krok to złożenie zamówienia i opłacanie zgodnie z jedną z trzech wybranych opcji. Strona jest uruchamiana jak najszybciej. Klient otrzymuje wszelkie szczegóły związane z uzyskaniem dostępu do swojej witryny. Dzięki temu może rozpocząć wypełnianie jej treścią.

Dlaczego Sprawny Start się opłaca?

W dzisiejszym świecie własna strona internetowa jest niezbędna niczym wizytówka. Przedsiębiorstwo, które od początku swej działalności istnieje również w sieci, jest zdecydowanie bardziej wiarygodne. Klienci dowiadują się o nim ze źródła, w którym najczęściej szukają interesujących ich informacji, czyli z Internetu. Posiadanie firmowej strony umożliwia rozpoczęcie reklamy i sprzedaży w sieci. Zaleta tej usługi jest jej kompleksowość. Przedsiębiorca nie traci czasu na wybór hostingu, uzyskanie certyfikatu SSL czy znalezienie programisty do stworzenia strony. Musi jedynie wybrać szablon i zdecydować się na wersję usługi, która najlepiej odpowiada jego wymaganiom. Dzięki temu może skupić się w całości na prowadzeniu swojej firmy. Przez cały tydzień od uruchomienia witryny korzysta z darmowego doradztwa i wsparcia technicznego.

Sprawny Start – trzy wersje usługi do wyboru

Usługa występuje aż w trzech różnych wariantach, co umożliwia każdemu znalezienie opcji najbardziej adekwatnej do stawianych wymagań. Każdy szablon strony internetowej jest stworzony tak, aby zapewnić dobrą responsywność, czyli dopasowanie do urządzeń mobilnych. Do tego zamawiający zyskuje łatwy w obsłudze system CMS, nielimitową liczbę podstron oraz dostęp do zdjęciowego stocku ze zdjęciami. Atutem jest również promocyjna cena hostingu, na którą rabat wynosi aż 50 procent. Do wyboru są aż trzy warianty – LIGHT, PLUS i FULL. W ramach tego pierwszego klient zyskuje również możliwość umieszczania galerii i filmów na stronie, podstawowe wsparcie SEO, a adresy jego podstron są przyjazne dla wyszukiwarki. Opcja PLUS oznacza dodatkowo animowany slider, dostęp do szablonu premium oraz prosty formularz kontaktowy. Korzystając z wariantu FULL, otrzymuje się również okienko popup, katalog oraz zdecydowanie bardziej rozbudowany formularz.

chcę wybrać szablon »

Strony internetowe, hosting, domeny.
Jesteśmy firmą z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku IT. Dzięki temu że mamy ogromne doświadczenie, uważnie słuchamy naszych klientów oraz nieustannie rozwijamy się technologicznie, możemy zaoferować cały pakiet usług: strony internetowe, sklepy www, hosting, domeny, pozycjonowanie.
APISOFT
Biuro Obsługi Klienta
ul. Wiejska 58a lok.24, 26-600 Radom

tel. +48 48 380 88 88, kom. +48 503 146 490
e-mail: biuro@apisoft.pl
www.apisoft.pl
Copyright © 2024 | POLITYKA PRYWATNOŚCI